Jener ICT Partners

Hoe Jener ICT Partner meer grip kreeg op declarabele uren

Jener ICT Partners, opgericht door Erik Bekkers, ondersteunt organisaties bij hun volledige digitale werkomgeving. Van computers, laptops en printers tot servers, cloudoplossingen en Microsoft 365: het bedrijf levert een breed pakket aan ICT-diensten en producten. Ook abonnementen, mobiele telefonie en glasvezelverbindingen maken onderdeel uit van de dienstverlening.
Hierdoor is de klantenkring van Jener ICT Partners divers en loopt uiteen van lokale ondernemers tot grotere organisaties met meer dan 100 werkplekken. Dit zorgt voor veel variatie in het werk, van dagelijkse ondersteuning tot grotere projecten waarbij meerdere medewerkers betrokken zijn.

In de beginfase hield Erik zijn uren bij met een eenvoudige timetracker. Toen het team groeide, werd het echter lastiger om het overzicht te behouden. Vooral wanneer meerdere medewerkers voor dezelfde klant werkten, werd duidelijk dat een meer gestructureerde en consequente manier van urenregistratie nodig was. Daarom ging Erik op zoek naar een oplossing die beter aansloot bij de groei van zijn organisatie.

"Het is eenvoudig in gebruik en het doet precies wat het moet doen"

Erik Dekkers

Eigenaar Jener ICT Partners

Time On werd ontdekt

Erik kwam in aanraking met Time On via WeFact, het facturatiesysteem dat hij al gebruikte. Daar zag hij dat er een koppeling mogelijk was, wat zijn interesse wekte. Hij besloot het systeem uit te proberen en had de integratie binnen enkele minuten zelf opgezet.

Vanaf dat moment werd Time On dagelijks gebruikt voor urenregistratie. Nieuwe medewerkers konden er direct mee werken: ze kregen hun inloggegevens en gingen aan de slag. Vooral voor de buitendienst blijkt het systeem praktisch. Medewerkers selecteren een klant, starten en stoppen hun tijd en voegen een korte beschrijving toe, eenvoudig en snel.

De koppeling met WeFact zorgt ervoor dat klantgegevens automatisch worden gesynchroniseerd, waardoor dubbel invoerwerk vervalt. Voor facturatie werkt Erik met Time On en WeFact naast elkaar, zodat hij eenvoudig uren kan selecteren en verwerken. "Dit maakt het proces overzichtelijker en efficiënter, en zorgt ervoor dat gewerkte uren beter worden vastgelegd".

De kracht zit in de eenvoud 

Voor Erik ligt de kracht van Time On vooral in de eenvoud. Het systeem is overzichtelijk, gebruiksvriendelijk en doet precies wat nodig is, zonder onnodige complexiteit. Het registreren van uren en het selecteren van klanten werkt snel en intuïtief, waardoor medewerkers er gemakkelijk mee kunnen werken.

Jener ICT Partners werkt voornamelijk met uurtarieven, die eenvoudig in te voeren zijn. Het systeem geeft daarnaast duidelijk inzicht in de bestede tijd per klant. 

De focus ligt op een duidelijke en betrouwbare manier van urenregistratie die aansluit bij de dagelijkse praktijk. Ook de ondersteuning vanuit Time On wordt als prettig ervaren: via de chat kunnen vragen snel worden gesteld en beantwoord.

Juist doordat het systeem eenvoudig blijft en geen overbodige functies bevat, sluit het goed aan bij de werkwijze van het team.

Consulink Timeon

Aanbevolen voor grip op urenregistratie

Voor Jener ICT Partners is urenregistratie de belangrijkste functionaliteit van Time On. Volgens Erik is het essentieel dat alle gewerkte uren worden vastgelegd. Medewerkers registreren daarom standaard al hun werkzaamheden. 

Time On helpt het team hierbij met overzicht en controle. Dankzij de eenvoudige opzet kunnen medewerkers snel en zonder drempels hun uren invoeren, zonder te verdwalen in complexe menu’s. In combinatie met de koppeling met WeFact zorgt dit voor een efficiënter proces en minder handmatig werk.

Erik vat het systeem kernachtig samen: “Het is eenvoudig in gebruik en het doet precies wat het moet doen.” Juist die eenvoud maakt volgens hem het verschil.

Meer weten over urenregistratie voor ICT?

We laten je graag de mogelijkheden zien.

Demo aanvragen

Vul onderstaand formulier in en we nemen snel contact met je op!